Новини 2020-11-06 18:25

Байден готується оголосити себе обраним президентом США - ЗМІ

Він планує виступити зі зверненням.

За результатами виборів президента США кандидат від Демократичної партії Джо Байден планує оголосити про свою перемогу, він планує виступити зі зверненням в найближчі години. Про це 6 листопада з посиланням на джерела повідомляє видання CNN.

 

У ЗМІ зазначиди, що Байден виступить із зверненням вдень або ввечері 6 листопада. За даними джерел, його команда має намір діяти швидко і оголосити про перехідний період. Також повідомляється, що Байден хоче негайно перейти в режим обраного президента.

 

Також зазначають, що команда Байдена протягом кілька місяців готувала перехідний період, однак терміновість такого плану пояснюється тим, що чинний президент Дональд Трамп ставить під сумнів законність виборів.

 

Як повідомлялося, у США 3 листопада відбулося голосування на виборах президента. Досі триває обробка бюлетенів у декількох штатах.

 

Кандидат від демократів на виборах президента США Джо Байден уперше випередив на 917 голосів чинного главу Білого дому Дональда Трампа. 

 

Президент США Дональд Трамп, який є також кандидатом у президенти на другий термін, назвав "дуже дивним" лідерство свого опонента від демократів Джо Байдена у кількох ключових штатах.