Новини 2020-11-20 10:30

Денис Казанський: Місцеві вибори на Донбасі характеризувалися небаченими для цього регіону інтригою та гостротою

Цьогорічні вибори мера у обласному центрі Донецької області Краматорську пройшли в два тури, й інтрига зберігалася до останнього.

Місцеві вибори-2020 на Донбасі характеризувалися небаченими для цього регіону інтригою та гостротою. Якщо до 2014 року місцеву владу у східних областях скоріше не вибирали, а призначали, то тепер колись монолітні і єдині донбаські клани зійшлися у запеклій конкурентній боротьбі, зокрема у Краматорську. Про це пише блогер і журналіст Тижня Денис Казанський.

 

За його словами, місцеві ради міст та районів набули дуже строкатого вигляду. А цьогорічні вибори мера у обласному центрі Донецької області Краматорську пройшли в два тури, й інтрига зберігалася до останнього.

 

«За крісло очільника Краматорська боролися чинний мер Андрій Панков та самовисуванець Олександр Гончаренко, якого підтримував неофіційний господар міста народний депутат Максим Єфімов, а також партії «Опозиційна платформа — За життя» і «Слуга народу». Схоже протистояння у Краматорську розгорталося і на попередніх місцевих виборах — у 2015 році. Щоправда, тоді Панкову протистояв особисто Єфімов, який того разу програв», — повідомив Казанський.

 

Тепер же, зауважує журналіст, йому вдалося в певному сенсі взяти реванш. Вибори виграв ставленик Єфімова Гончаренко. А якщо врахувати, що більшу частину депутатів у міській раді також контролює Єфімов, можна констатувати, що головне місто Донецької області фактично перейшло під його контроль.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»