Новини 2020-11-24 18:21

СБУ затримала у Харкові колишнього снайпера "ЛНР"

З серпня 2015-го по липень 2016-го бойовик виконував завдання на лінії зіткнення, ведучи прицільний вогонь по позиціях українських військових в районі міста Золоте.

У Харкові затримали бойовика так званої "ЛНР", який був снайпером терористичної організації в 2015-16 роках. Про це у вівторок, 24 листопада, повідомляє Служба безпеки України.

 

За даними слідства, в 2015 році житель Харкова вступив до складу армії "ЛНР" і був призначений "командиром відділення шостого окремого мотострілецького казачего полку". Потім перевівся в розвідувальну роту, пройшов підготовку снайпера і став "розвідником-снайпером". З серпня 2015-го по липень 2016-го у складі диверсійних груп він виконував завдання на лінії зіткнення, ведучи прицільний вогонь по позиціях українських військових в районі міста Золоте.

 

Після звільнення зі служби, бойовик повернувся до Харкова і працевлаштувувався на тимчасові роботи, намагаючись не потрапити в поле зору правоохоронних органів.

 

Бойовик затримано та повідомлено про підозри за ч.2 статті 110 і ч.2 статті 260 Кримінального кодексу України, які передбачають відповідальність за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також за участь у непередбачених законом збройних формуваннях.

 

Як повідомлялося, контррозвідники Служби безпеки України викрили та затримали у Дніпрі колишнього бойовика так званої "ЛНР".

схожі новини