Новини 2020-11-25 18:34

Міський голова Черкас програв справу проти Зеленського

Рішення залишили без змін.

Апеляційний суд Києва відхилив скаргу мера Черкас Анатолія Бондаренка на рішення Печерського райсуду столиці щодо позову проти президента Володимира Зеленського, тому міський голова Черкас програв справу. Про 25 листопада це повідомляє Апеляційний суд.

 

"Вказаним рішенням відмовлено у задоволенні позову Бондаренка А.В. до Президента України Зеленського В.О. про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення компенсації моральної шкоди у повному обсязі", - пише суд.

 

Нагадаємо, що історія між Зеленським та Бондаренком почалася через скасування в Черкасах карантину в кінці квітня. Міська рада дозволила всупереч рішенню Кабміну відкрити магазини непродовольчих товарів, перукарні, літні майданчики ресторанів і низку інших об'єктів. Після цього Зеленський назвав мера Черкас «бандитом» і заявив, що «не сяде з ним за один стіл». Бондаренко подав позов до суду і вимагав стягнути з Зеленського 1 гривню за моральну шкоду і приниження честі, гідності та ділової репутації.