Новини 2020-11-26 17:04

У Мінфіні заявили, що підготовлений до другого читання бюджет-2021 збігається з оцінками МВФ

Міністерство фінансів успішно завершило консультації з Міжнародним валютним фондом щодо проєкту бюджету України на 2021 рік.

Міністерство фінансів з оптимізмом оцінює подальшу співпрацю з Міжнародним валютним фондом та іншими стратегічними партнерами. Про це у четвер, 26 листопада, сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

 

"Сьогодні зранку після конструктивних переговорів Міністерство фінансів успішно завершило консультації з Міжнародним валютним фондом щодо проєкту бюджету України на 2021 рік... Основними параметрами перемовин було формування спільного бачення з МВФ основних бюджетних показників у частині доходів та видатків основного фінансового документа країни, та дефіциту", - зазначив Марченко.


Він зауважив, що підготовлений до другого читання і направлений на розгляд Кабміну проєкт бюджету-2021 в цілому збігається з оцінками фахівців Фонду.

 

"Ми з оптимізмом оцінюємо подальшу співпрацю з МВФ та іншими стратегічними партнерами", - сказав міністр.

 

Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд турбує робота антикорупційного бюро і прокуратури, що є частиною антикорупційної реформи. Заступник міністра фінансів Юрій Драганчук зазначив, що всі структурні маяки виконано й у МВФ немає формальних передумов, щоб не надсилати місію і не давати транш. Але водночас Фонд дивиться на ситуацію в цілому, і рішення Конституційного суду щодо антикорупційної реформи не в кращому світлі представляє Україну.

 

Водночас директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва після розмови з президентом України Володимиром Зеленським наголосила на необхідності досягти повного взаєморозуміння в кроках для подальшої співпраці за поточною програмою stand-by. Водночас вона назвала розмову з Зеленським конструктивною.

схожі новини