Новини 2020-11-30 18:39

На Донбасі знаходиться понад 35 тисяч російських військових - ГУР МО

Водночас, за інформацією розвідки, відзначається відтік військовослужбовців з частин 1 та 2 АК та зменшення мобілізаційного ресурсу.

Збройні формування Російської Федерації на окупованих частинах Донецької та Луганської областей укомплектовані на 80%. Про це в ефірі “Донбас. Реалії” заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, повідомляє пресслужба відомства.

 

Коментуючи проведення російською окупаційною адміністрацією перевірки мобілізаційної готовності на Донбасі, він відзначив, що більш укомплектованими є тилові частини та підрозділи забезпечення бойовиків.

 

«Проблема, яка пов’язана з мобілізаційними ресурсами, була виявлена під час перевірок 1 та 2 АК комісією генерального штабу ЗС Росії, і в авральному порядку зараз здійснюється усунення недоліків», – розповів представник ГУР МО України.

 

За даними воєнної розвідки України, штатна чисельність російських окупаційних військ становить 35,5 тис. осіб. У 1 та 2 АК проходять службу близько 3 тисяч кадрових військових ЗС РФ.


Проте, за інформацією воєнної розвідки України, відзначається відтік військовослужбовців з частин 1 та 2 АК та зменшення мобілізаційного ресурсу. Це зумовлено тим, що внаслідок важких соціально-економічних умов велика частина населення так званих “республік” виїжджає на територію Росії. У цих умовах російська окупаційна адміністрація всіляко блокує виїзд за межі квазіреспублік громадян віком від 18 до 50 років.

 

Як повідомлялося, у понеділок, 30 листопада, збройні формування Російської Федерації і її найманці двічі порушили домовленості Тристоронньої контактної групи про перемир'я на Донбасі. Російські окупанти запустили через лінію розмежування безпілотник.

 

схожі новини