Новини 2020-12-02 13:25

Росія планувала легітимізувати представників ОРДЛО в Радбезі ООН

Цьому вдалося запобігти.

Росія намагалася легітимізувати представників "ЛДНР", використовуючи формат Арріа Ради безпеки ООН. Про це повідомляє прсслужба ТКГ, посилаючись на слова міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

 

Кулеба зазначив, що Росія намагалася провести засідання нібито в рамках Ради безпеки ООН, на якому повинні були виступити представники ОРДЛО. При цьому даний формат засідання є неформальним і проводиться за межами приміщення Радбезу ООН. До того ж його проведення бойкотували не тільки України, але і США, Великобританія, Франція, Німеччина, Естонія та Бельгія.

 

"Тобто всі, крім РФ, країни-учасниці ОБСЄ, що входять сьогодні в Радбез. Це важливий сигнал, адже ОБСЄ бере участь у переговорному процесі в рамках ТКГ", - наголосив міністр.

 

В українській делегації в ТКГ підкреслили, що завдяки українським партнерам, виступ представників ОРДЛО навіть не транслюватимуть на офіційних ресурсах ООН.

 

"Це чітка відповідь на спроби РФ маніпулювати міжнародними майданчиками і форматами для поширення своєї пропаганди", - зазначили у ТКГ.

схожі новини