Новини 2020-12-02 17:07

Степанов повідомив, коли буде готова стратегія вакцинації від COVID-19

Робота з підготовки до вакцинації триває вже кілька місяців і є розуміння того, як забезпечити доставку вакцини в Україну та забезпечити належні умови її зберігання.

Міністерство охорони здоров’я України завершує розробку стратегії вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19, вона має бути готова на початку наступного тижня. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24".

 

Він зазначив, що робота з підготовки до вакцинації триває вже кілька місяців і є розуміння того, як забезпечити доставку вакцини в Україну та забезпечити належні умови її зберігання.

 

"У нас є розгалужена система звичайної вакцинації. Є питання по зберіганню вакцини при -70 градусів. Але вже зараз є розуміння цього. Ми зараз допрацьовуємо фінальний документ. В кінці цього - початку наступного тижня вже надамо всю цю стратегію вакцинації з урахуванням наших можливостей, того, де ми будемо вакцинувати, де будуть ці центри, в які терміни і які категорії громадян будуть вакцинуватися в першу чергу, в другу і так далі", - сказав Степанов.

 

Нагадаємо, вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19, які закуповуватиме Україна 2021 року, звільнятимуть від сплати податку на додану вартість.

 

Утім 40% українців навіть безкоштовно не готові вакцинуватися від коронавірусу. Якщо ж вакцина буде платною, охочих зробити щеплення ще менше.

схожі новини