Новини 2011-07-01 13:27

Мешканці Маріуполя тиждень живуть без електроенергії

Жителі Маріуполя (Донецька область) пікетують міську раду із вимогами негайно вирішити комунальні проблеми, викликані буревієм, що обрушився на місто у минулі вихідні.

Учасники пікету тримають в руках транспаранти «Шостий день немає світла!», «Жити в таких умовах неможливо».

«Влада зобов'язана звернути увагу на наші проблеми. Електроопори на вулиці давно знаходяться в аварійному стані. Два роки триває листування з відповідальними структурами. Торік працівники ПЕМ з'явилися на вулиці, прив'язали один з аварійних стовпів до дерева і поїхали, а перебої з електроенергією не вирішилися», - розповіла представник ініціативної групи Світлана Трохимович.

За її словами, після бурі шосту добу без світла залишаються близько 50 житлових будинків.

«В аварійній службі відповідають, що в місті працюють всього дві бригади, тому найближчим часом світла не чекайте», - зазначила Трохимович.

Як повідомив вийшов заступник начальника управління житлового господарства Віктор Чоповський, який вийшов до пікетувальників, у зв'язку зі стихією в місті було понад 400 поривів ліній електропередач, що тягне за собою великий обсяг робіт.

«Треба спочатку обрізати дерево, забезпечити безпеку проведених робіт. На все це потрібен час. Бригади працюють практично цілодобово. Департамент розвитку житлово-комунальної структури міста приносить вибачення за те, що люди подекуди ще сидять без світла», - заявив Чоповський.

За словами чиновника, повністю підключити все місто до електроенергії комунальні служби планують до понеділка.

Раніше директор підприємства Приазовські електричні мережі Ігор Войтенко заявляв, що в результаті стихії в Маріуполі відбулася рекордна кількість поривів ліній електропередач.

У ПЕМ надійшло близько 900 заявок, по місту було знеструмлено близько 75 підстанцій. У відновлювальних роботах задіяно 16 аварійних бригад.

Зазначимо, що сильний буревій пронісся також в Одесі, внаслідок чого загинула одна людина.