Новини 21:14

У Кременчуці водій маршрутки колов наркотики прямо в автобусі

Співробітники Управління Державної автомобільної інспекції в Полтавській області 4 липня затримали водія маршрутного автобуса, що перевозив пасажирів у стані наркотичного сп'яніння в Кременчуці (Полтавська область).

Про це сказано в повідомленні прес-служби Керування Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області.

Відповідно до повідомлення, затриманий водій мікроавтобуса на маршруті №11, який працював на зміні в стані наркотичного сп'яніння.

"Завдяки пильності городян, які сповістили про цей факт правоохоронцям, вдалося припинити протиправне поводження і своєчасно усунути загрозу для життя і здоров'я людей, яку реально становив водій "під кайфом", - сказано в повідомленні.

28-річного водія перехожі помітили в момент вживання наркотиків, побачивши через вікно автобуса, як водій за допомогою шприца вводить собі у вену рідину бурого кольору.

Встановлено, що це був розчин опію ацетильованого.

Вилучений під час затримання підозрюваного речовий доказ направлено у Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС області для проведення хімічного дослідження, пасажири висаджені, а автобус поставлений на штраф-майданчик ДАІ Кременчука.

За фактом незаконного вживання наркотичних коштів у місці масового перебування громадян порушено кримінальну справу за статтею 316 Кримінального кодексу.

Нагадаємо, у лютому в центрі Сімферополя правоохоронці затримали водія таксі у стані сильного наркотичного сп’яніння. Міліціонери відвезли його в наркодиспансер, витягши із таксі, яке застрягло посередині пішохідних сходів.