Новини 2011-07-05 15:10

Через президента Кіпру на Донеччині утворилися багатокілометрові затори

Через прибуття в Донецьку область президента Республіки Кіпр Димитріса Христофіаса ускладнено рух транспорту на автомагістралі між Донецьком і Маріуполем.

Про це повідомляє кореспондент видання «Остров», що потрапив у багатокілометровий затор на Маріупільській трасі.

«Перед смт Новотроїцьке Волноваського району створилася велика черга з автомобілів. Співробітники ДАІ не пропускають автомашини, які рухаються в напрямку Маріуполя. Даішники пояснюють, що таким чином вони забезпечують безпечний проїзд президента Кіпру Димитріса Христофіаса. Більш детальної інформації не надають», - повідомив кореспондент.

Уздовж дороги через кожні 50-100 метрів стоять співробітники ДАІ.

В Управлінні ДАІ ГУ УМВС в Донецькій області повідомили, що "співробітники ДАІ задіяні для забезпечення безпеки руху транспорту при поводженні спецзаходів".

"Рух по трасі не перекривався, а обмежувався на деяких ділянках", - повідомили в обласному ДАІ.

Президент Кіпру прибув сьогодні до аеропорту Донецька, де його зустріли керівники Донецька та Донецької області. З аеропорту Донецька Христофіас автомобільним транспортом попрямував до Маріуполя, де і знаходиться зараз.

Точний час, коли президент Кіпру буде повертатися в Донецьк водіям ніхто не повідомляє. Один із співробітників ДАІ зазначив, що вони отримали наказ «в діалог з громадянами не вступати».

У Маріуполі почесний гість взяв участь у засіданні вченої ради, викладачів і викладачів Маріупольського державного університету.

Рішенням вченої ради МДУ Димитріс Христофіас удостоєний звання Почесного професора МДУ і нагороджений вищою нагородою університету - медаллю «За заслуги» за великий особистий внесок у зміцнення дружби і співпраці між народами України та Республіки Кіпр, а також всебічну підтримку маріупольського університету.

Нагадаємо, напередодні президент Кіпру зустрівся із президентом Віктором Януковичем. Вони, зокрема, обговорили питання товарообігу між двома державами.