Новини 18:47

На Луганщині в людей із кранів потекла блакитна вода

Компанія "Луганськвода" (Луганськ) і міська санітарно-епідеміологічна станція 4 липня виявили забруднення питної води невстановленими хімічними речовинами в багатоквартирному будинку №16 на вул. Ломоносова в місті Ровеньки Луганської області. Про це сказано в повідомленні прес-служби "Луганськводи".

Відповідно до повідомлення, жителі будинку звернулися в місцевий водоканал зі скаргою на те, що водопровідна вода зафарбувалася в блакитний колір.

Спеціальна комісія в складі технічного директора "Луганськводи" Миколи Склярова, начальника центральної хіміко-бактеріологічної лабораторії водоканалу Марії Кузнєцової, головного інженера Південного управління підприємства Олександра Авершина і головного лікаря ровеньківської СЕС Анатолія Ткаченка відправилася в селище, щоб взяти пробу води.

"За висновком комісії, причиною зміни кольору води стало забруднення внутрішньобудинкових мереж невстановленими хімічними речовинами", - зазначає прес-служба.

Відповідно до п. 1.3. "Правил користування системами централізованого водопостачання і водовідведення в населених пунктах України" відповідальність за експлуатацію внутрішньобудинкових мереж несе керуюча компанія.

Нагадаємо, раніше СЕС посилила нагляд за подачею води в Макіївці Донецької області на період усунення наслідків забруднення питної водопровідної води.

Міністерство надзвичайних ситуацій вважає, що масштаб наслідків від аварії на каналізаційних і водних мережах у Макіївці незначний.

За даним ЗМІ, аварія сталася 27 травня, а населення, не попереджене про аварію, біля трьох днів продовжувало використовувати водопровідну воду в побутових цілях. 

схожі новини