Новини 2011-08-09 19:14

У Харкові протестувальники заслухали судового виконавця і продовжили мітинг

Судовий виконавець зачитав мітингувальникам постанову Харківського окружного адміністративного суду про заборону проводити акцію протесту.

Ця заборона стосується ВО «Батьківщина», профспілки підприємців Харкова, громадської організації «Ми – харків’яни», міськорганізації політичної партії «Народна самооборона».

Втім активісти наголосили, що рішення суду стосується не акції, яка зараз проходить на площі Свободи. Про цьому вони передали судовому виконавцю додаткові повідомлення від різних громадських організацій про проведення акції протесту.

Тим часом на тротуарі по вул. Сумській зібралося близько 300 активістів ВО «Батьківщина». Вони тримають національні прапори та символіку Блоку Юлії Тимошенко.

Водночас група пікетувальників на чолі з головою харківської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина» Арсеном Аваковим здійснила спробу прорватися на територію площі Свободи. Однак працівники міліції заблокували прохід.

Тоді мітингувальники припинили спроби прорватися на площу Свободи і розпочали акцію протесту на тротуарі по вул. Сумській.

На тротуарі по вул. Сумській, біля виходу з метро «Університет», вони облаштували намети та звукопідсилювальну апаратуру.

Люди протестують проти арешту екс-прем'єра Юлії Тимошенко та політичних репресій в Україні.