Новини 2011-08-17 11:47

Лазаренко стверджує, що Генпрокуратура паплюжить його ім'я

Екс-прем'єр Павло Лазаренко заявив, що не має жодного відношення до замовних вбивств Євгена Щербаня та Вадима Гетьмана. Про це йдеться у його заяві, яку поширила адвокат екс-прем'єра Марина Долгопола.

«Робити таку заяву мене змушують події останніх днів в Україні і чергові спроби керівництва Генпрокуратури із своїх політичних міркувань пов’язувати моє ім’я із вищезазначеними вбивствами відомих осіб», - зазначив він.

«Мені цілком незрозуміло і невідомо про які нові докази у американській справі стосовно зазначених злочинів розповідає в Україні пан Ренат Кузьмін», - наголосив Лазаренко.

«Категорично заперечую проти того, щоб посадові особи Генеральної прокуратури України, користуючись моєю вимушеною відсутністю в Україні, у такий незаконний спосіб використовували мене і моє ім’я», - йдеться у заяві екс-прем'єра.

Нагадаємо, перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін в інтерв'ю заявив про наявність у прокуратури США показань свідка в справі екс-прем'єра Павла Лазаренка  про оплату вбивства депутата Верховної Ради Євгена Щербаня за рахунок коштів Лазаренка і Тимошенко.

Пізніше прес-служба лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко спростувала причетність екс-прем’єра до вбивства Євгена Щербаня.