Новини 2011-08-17 12:42

Німецькі політики засумнівалися у необхідності підписання угоди ЄС з Україною

Німецькі політики сумніваються у доцільності підписання угоди про співпрацю між Україною та ЄС. Про це повідомляє Der Spiegel.

Члени нижньої палати німецького Бундестагу мають сумніви щодо бажання ратифікувати запропоновану угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Так, голова парламентського зовнішньополітичного комітету та представник ХДС Рупрехт Поленц, закликав до посилення тиску на Україну. При цьому він зазначив, що «потрібно почекати з підписанням кінцевої угоди».

Поряд з цим, член соціально-демократичної партії Німеччини Гернот Ерлер хвилюється. «У країні, де ті, хто програв вибори, опиняються під заргозою потрапити до в’язниці, явно зійшли з європейського шляху», - зазначив він.

Нагадаємо, у п’ятницю комісар Німеччини з прав людини Маркус Ленінг висловився проти «вибіркової та політично мотивованої юстиції», додаючи, що його країна та ЄС «будуть дуже детально слідкувати за розвитком подій в Україні».

Зазначимо, стурбованість та критику з боку політиків Європи та правозахисних організацій викликав арешт екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко 5 серпня.

схожі новини