Новини 2011-08-18 13:09

У Донецьку міліція затримала пенсіонерок за власну думку про Януковича

Затримана група протестувальників, які планували провести мітинг на шляху слідування президента Віктора Януковича з донецького аеропорту в Макіївку, де сьогодні проходить церемонія прощання з головою Радміну Криму Василем Джарти.

Про це виданню «Остров» повідомили в прес-службі Донецького міськвідділу міліції.

«Вони затримані і знаходяться в Київському райвідділі. У них вилучені плакати образливого для президента змісту. Зараз складається протокол за ч. 185. прим 4  Адміністративного Кодексу.  – «Проведення несанкціонованих мітингів», - повідомили в прес-службі.

У міліції не змогли уточнити кількість затриманих, проте за інформацією «Острова», група пенсіонерок вирішила використати похорони Джарти для проведення акції протесту. Вони мали намір зустріти кортеж президента, з плакатами образливого для Віктора Януковича і покійного Василя Джарти змісту.

Планувалося, що жінки в чорних хустках помахом руки вкажуть Януковичу дорогу на цвинтар в Макіївці, підкріпивши цю дію транспорантом із словами «Туди вам і дорога».

Станом на 14:37 за інформацією прес-служби ГУ МВС України в Донецькій області, всі доставлені в донецьку міліцію під час цього інциденту вже відпущені.

Нагадаємо, 18 серпня у Макіївці прощаються з головою Радміну Криму Василем Джарти, який помер напередодні.

За даними ЗМІ, наприкінці минулого року лікарі виявили у прем’єр-міністра Криму рак, в Німеччині йому зробили операцію і він пройшов курс лікування. Після цього Василь Джарти повернувся на роботу в уряді автономії.

схожі новини