Новини 2011-08-20 11:57

Баррозу закликав українські політичні сили спільно працювати над реформами

Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу закликає лідерів всіх політичних сил України до спільної роботи у сфері реформ.

Про це він пише у своїй статті для «Дзеркала тижня. Україна».

Баррозу зазначив, що перед Україною стоїть багато цілей на шляху до євроінтеграції, серед яких конституційна, виборча та судова реформи, при здійсненні яких потрібні єдність і підтримка суспільства.

«Саме тому я постійно наполягаю на необхідності спільної роботи лідерів партій усього політичного спектра. Політична атмосфера, де є занадто велика полярність думок, не сприяє розробці та прийняттю реформ», - пише він.

Баррозу також привітав українців із прийдешньою 20 річницею незалежності України і висловив надію, що цього року відбудеться зближення України з ЄС, у тому числі цьому сприятиме угода про асоціацію та зону вільної торгівлі.

«Двадцяту річницю незалежності можна відсвяткувати по-різному. Але найкраще, якщо в цей ювілейний рік Україна вживе рішучих заходів для власної консолідації як сучасної та успішної держави, і якщо цього року можна буде говорити про її реальне зближення з Європейським Союзом», - зазначив голова Єврокомісії.

Крім того, Баррозу заявив у статті, що ЄС і надалі має намір підтримувати євроінтеграційні прагнення України і надавати їй допомогу в здійсненні реформ.

схожі новини