Новини 2011-08-24 15:31

У Могильова заявили, що всі сьогоднішні "провокації" задокументовані

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що організатори сьогоднішнього мітингу в центрі столиці вдалися до провокацій, які призвели до сутичок із міліцією. Як зазначили у прес-службі відомства, правову оцінку цим діям дасть Генпрокуратура.

«Не звертаючи уваги на попередження державними виконавцями організаторів мітингу біля пам’ятника  Т.Шевченку щодо заборони Окружним адміністративним судом столиці пішої ходи центром міста, деякі учасники мітингу вдалися до провокацій», - сказано в повідомленні.

«Ці протиправні дії привели до інцидентів з міліцією. Наразі правопорушення задокументовані та найближчим часом їм буде дана правова оцінка Генеральною Прокуратурою України», - зазначили в МВС.

У відомстві наголосили, що «міліція забезпечує виконання рішення суду та вживає всі необхідні заходи, щоб не допустити порушень громадського порядку».

Разом з тим, як повідомив представник МВС, станом на 14:50 не затримано жодного з учасників пішої ходи прихильників опозиції в Києві.

"Ніякої затримань немає, грубих порушень порядку не зафіксовано", - сказав він.

Разом з цим він зазначив, що дії представників опозиційних політичних сил, які намагалися провести громадян великою групою в центральну частину міста, як мінімум, може бути підпадати статтю 293 Кримінального кодексу (групове порушення громадського порядку).

Станом на 14:50 люди невеликими групами намагалися потрапити на вулицю Хрещатик бульваром Тараса Шевченка, де також встановлено подвійний кордон зі співробітників міліції.

Як повідомляє УНІАН, усі столичні вулиці, які ведуть від парку Шевченка до Хрещатика і Майдану Незалежності, перекриті металевими парканами і кордонами міліції.

Нагадаємо, перший заступник голови партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Олександр Турчинов закликає прихильників опозиції пробиратися на Майдан Незалежності невеликими групами.

З 12:00 у парку Шевченка проходив мітинг, у якому взяли участь близько 3 тисяч осіб, після чого вони почали пішу ходу вул. Володимирською в центр Києва, однак міліція загородила дорогу, у тому числі міліцейськими машинами та автобусами.

"Батьківщина" заявляє про застосування сльозогінного газу проти прихильників опозиції на вул. Володимирській в Києві.

схожі новини