Новини 2011-08-24 16:44

Комітет опору диктатурі: влада намагалася спровокувати кровопролиття

Під час мирного святкування Дня Незалежності влада намагалась спровокувати кровопролиття. Про це йдеться в заяві Комітету опору диктатурі, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"В рамках абсолютно мирного святкування 20-ї річниці Незалежності України об'єднаною опозицією відбулася піша хода вулицею Володимирською, яка не була заборонена жодним судом. 15-тисячна колона наштовхнулася на кордон озброєної міліції та щити спецназу, метою яких було лише одне - спровокувати бійки і кровопролиття", - йдеться в заяві.

"Це абсурдно і абсолютно ганебно: в День Незалежності України влада демонструє тваринний страх перед власними громадянами, закриває центр столиці України залізними щитами і використовує проти власних громадян сльозогінний газ", - наголошується в заяві.

В Комітеті переконані, що така поведінка влади означає тільки одне: режим боїться і не розуміє свою країну і своїх громадян.

У той же час, як сказано у заяві, "тільки виваженість і синхронні дії керівників опозиційних партій, які взяли на себе відповідальність за життя людей, які вийшли відсвяткувати державне свято - дозволили уникнути кровопролиття на вулицях Києва".

"Сценарій антиукраїнської, антинародної влади - в День Незалежності України пролити кров співгромадян - не реалізувався", - підкреслили в Комітеті.

Нагадаємо, прес-служба партії "Батьківщина" раніше повідомила, що міліція застосувала сльозогінний газ проти учасників опозиційного мітингу, які мали намір пройти ходою до Адміністрації президента. Однак в міліції це спростували.

Зазначимо, що опозиціонери закликали учасників зібратися о 17:00 на Майдані Незалежності з прапорами і транспарантами.

схожі новини