Новини 2011-09-02 12:17

Янукович списав свою книгу у Стецьківа, Піховшека та Волги

Розрекламована книга президента Віктора Януковича "Opportunity Ukraine" виявилася плагіатом. Про це йдеться у розслідуванні "Української правди".

Видання стверджує, що книга Януковича є плагіатом, де за підписом президента видано не лише чужі ідеї, а скомпільовано цілі абзаци з текстів, які раніше виходили за підписом різних осіб – від опозиціонера Тараса Стецьківа до одіозного журналіста В’ячеслава Піховшека та арештованого чиновника Василя Волги.

Крім того, пише видання, книга Януковича містить багаточисельні дослівні передруки інших авторів без жодного посилання на першоджерело.

Як відомо, влітку 2011 з’ясувалося, що Янукович написав книгу "Opportunity Ukraine", яку було видано англійською мовою в Австрії.

Однак тут ішлося про гонорар навпаки – його було заплачено не видавництвом Януковичу за літературний продукт, а Януковичем – видавцю за поліграфічні послуги.

Янукович у нещодавніх інтерв'ю стверджував, що почав писати книгу ще в опозиції, а закінчив - у відпустці.

Як повідомлялось, перші примірники книги Януковича «Opportunity Ukraine», яка вийшла нещодавно в австрійському видавництві «Mandelbaum verlag», вже надіслані українським університетам.

Нагадаємо також, що 1 вересня Янукович визнав, що під час навчання у школі списував і давав списувати