Новини 2011-09-05 18:09

Печерський суд взяв під арешт дружину бізнес-партнера Лазаренка

Суддя Печерського суду Вікторія Гаркава винесла рішення про затримання на два місяці дружини колишнього бізнес-партнера екс-прем’єра Павла Лазаренка Петра Кириченка — Ізабелли Кириченко. Про це повідомив адвокат Кириченко Денис Бугай.

Суддя ухвалила такий запобіжний захід за наполяганням слідства, яке вважає, що Кириченко намагалася продати квартиру, яка знаходиться під заставою.

Нагадаємо, що Ізабелла Кириченко була затримана 2 вересня. Будучи близько 10 років громадянкою США, вона приїхала до України, щоб за дорученням продати квартиру, оформлену на чоловіка, але виявилося, що ця квартира знаходиться під арештом.

Сама Кириченко у своєму затриманні підозрює політичні мотиви.

Петро Кириченко у 1990-х роках був бізнес-партнером Лазаренка, який зараз відбуває у США покарання за відмивання грошей. Лазаренко був близьким другом сім'ї Кириченка і хресним батьком його внучки.

Однак, коли у США проходив суд над Лазаренком, Кириченко, якого також звинувачували у відмиванні грошей, в обмін на свободу визнав свою провину і став основним свідком звинувачення проти екс-прем'єра. Відтоді подружжя Кириченків живе у Сан-Франциско.