Новини 2011-09-13 18:16

У МЗС планують перевиконати завдання Януковича щодо Угоди про асоціацію з ЄС

Завершення переговорів про асоціацію між Україною та Європейським Союзом планується на жовтень цього року. Про це повідомив директор Департаменту політики та безпеки МЗС України Василь Філіпчук.

«У жовтні відбудеться візит президента України до Брюсселя, де буде досягнуто, як ми сподіваємося, політичний компроміс з тих політичних питань, які не були вирішені на експертному рівні, тобто глава Української держави і керівництво ЄС оголосять про завершення переговорів», - повідомив Філіпчук.

Разом з тим дипломат повідомив, що в ході чергового раунду переговорів 19-23 вересня очікується завершення переговорів щодо зони вільної торгівлі.

Філіпчук зазначив, що після цього почнеться технічна робота з перекладу тексту угоди, після чого відбудеться офіційне підписання Угоди про асоціацію.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко з 12 вересня призначив Філіпчука на посаду директора Департаменту Європейського Союзу МЗС, звільнивши з неї Всеволода Ченцова.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що президент Віктор Янукович пригрозив звільненням Костянтину Грищенко, якщо переговори про угоду про асоціацію з ЄС не будуть завершені до кінця поточного року. В той же час в МЗС назвали такі повідомлення чутками і відмовилися їх коментувати.

схожі новини