Новини 13:23

Депутати заявляють, що Європарламент не відкладав питання України

Європарламент поки не відкладав розгляд доповіді по Україні щодо підписання угоди про асоціацію, як про це повідомила сьогодні газета «Комерсант-Україна».

Про це заявили сьогодні на прес-конференції у Страсбурзі співголови Парламентської асамблеї ЄвроНЕСТ (Європарламент – парламенти країн-учасниць «Східного партнерства») - депутат Європарламенту Крістіан Вігенін (група Прогресивного Альянсу соціалістів та демократів, Болгарія) і голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк.

«Є різні пропозиції, але поки, якщо я не помиляюся, за розкладом він має бути розглянутий у середині жовтня», - заявив Вігенін.

«Наскільки мені відомо, проект доповіді, який був позавчора обговорений на засіданні Комітету з питань закордонних справ Європарламенту, передбачає певний графік, який включає останню дату подання поправок до 21 жовтня, і, якщо я не помиляюсь, проект планується проголосувати 1 листопада», - додав Тарасюк.

Нагадаємо, газета «Комерсант-Україна»розповсюдила інформацію з посиланням на депутата Європарламенту Міхаеля Галера(група ЄНП, Німеччина) про те, що депутати вирішили відкласти розгляд доповіді про угоду про асоціацію з Україною до 16 листопада.