Новини 2011-09-20 11:55

Азаров заперечує, що у бюджеті закладена додаткова «діра» у 4,5 млрд грн

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає проект державного бюджету на 2012 рік збалансованим. Про це він сказав сьогодні журналістам, коментуючи заяву голови фракції Партії регіонів у парламенті Олександра Єфремова про те, що в проекті виявлені неточності на 4,5 млрд грн.

Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

«Якщо уряд затвердив бюджет на своєму засіданні і відправив його до парламенту, погодивши з Міжнародним валютним фондом основні параметри дохідно-видаткової частини і дефіцит, зокрема, і джерела погашення дефіциту, значить самі можете зробити висновок, що бюджет збалансований. По доходах і видатках, за винятком дефіциту, ніяких дірок там немає», – заявив Азаров.

Нагадаємо, вчора Єфремов заявив, що фахівці фракції Партії регіонів знайшли в проекті бюджету неточності на 4,5 млрд грн. «Як нам здалося, в документі закладається інструмент, коли видатки, які плануються в цілому по держбюджету, менші, ніж видатки, які йдуть по основних статтях, – зокрема, по зарплаті, енергоносіях, медицині тощо», – сказав Єфремов.

Нагадаємо, Кабмін запропонував Раді ухвалити державний бюджет на 2012 рік з доходами 337,557 млрд грн і видатками 361,586 млрд грн, з дефіцитом у понад 24 млрд грн.