Новини 2011-09-20 17:19

Найбільше коштів з бюджету-2012 отримає міністерство Тігіпка. Найменше – Близнюка

Проект державного бюджету на 2012 рік передбачає, що на діяльність окремих міністерств буде витрачено десятки мільярдів бюджетних гривень, у той час, коли деякі отримають на свої потреби трохи більше одного мільярда.

Так, Міністерство соціальної політики отримає дотацію з державного бюджету у розмірі 53,5 млрд грн. З яких понад 48 млрд – отримає Пенсійний фонд, і понад 4 млрд грн піде на утримання апарату міністерства. Додатково на виплати дітям-сиротам передбачено понад 353 млн грн.

Міністерство фінансів претендує на 43,5 млрд грн., з яких понад 36 млрд буде витрачено на апарат міністерства. Окремо, Мінфіну в бюджеті-2012 передбачені “загальнодержавні витрати” у розмірі майже 105 млрд грн, половина з яких на “дотації вирівнювання з державного бюджету місцевим бюджетам».

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України отримає 21,7 млрд грн. На додачу до цього, у бюджеті закладено майже 19 млн грн. на загальнодержавні витрати, які являють собою “субвенцію місцевим бюджетам Донецької області на підготовку спортивних об'єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році”.

Міністерство інфраструктури претендує у держбюджеті на 19,5 млрд грн. Окрім цього ще 2,3 млрд передбачені на “будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах”.

Міністерство оборони матиме 17,4 мільярди бюджетних гривень.

Міністерство внутрішніх справ на утримання апарату та здійснення своїх обов’язків отримає понад 14,4 млрд грн.  При цьому, 1,2 млрд підуть на внутрішні війська МВС.

Міністерство аграрної політики та продовольства отримає понад 12 млрд грн.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України  отримає з державного бюджету понад 10 млрд. грн.

Міністерство охорони здоров'я отримає понад 7 млн грн на утримання апарату, наукову роботу та оздоровлення, а також понад 2,8 млрд на субвенції місцевим бюджетам закупівлі медичних препаратів та обладнання.

Міністерство надзвичайних ситуацій отримає 5,3 млрд грн, Міністерство юстиції у 2012 році - 4,7 млрд грн, Міністерство екології та природних ресурсів - майже 3,7 млрд. грн.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі отримає 3,2 млрд на апарат і обов’язки, а також 45,2 млн. на загальнодержавні витрати, які підуть на фінансування комплексних пілотних проектів з реформування системи надання адміністративних послуг та “мобілізаційну підготовку галузей”.

Міністерству культури з держбюджету виділили 2,2 млрд грн.

Міністерство закордонних справ України на апарат та утримання закордонних представництв отримає майже 1,3 млрд грн.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на свої потреби отримає трохи більше 1 млрд. грн. На додачу до цього передбачені “загальнодержавні витрати” у розмірі понад 300 млн грн., майже третина з яких піде “на здійснення природоохоронних заходів по оздоровленню басейну річки Сіверський Донець та реконструкцію каналу Сіверський Донець-Донбас”.

Нагадаємо, у держбюджеті 2012 року на потреби ДУСі, Верховної ради та секретаріату Кабміну передбачено понад 2,55 млрд грн.