Новини 2011-09-22 20:01

Мер Донецька переконує, що його місто є найбільшим донором держбюджету

Донецьк на сьогоднішній день є найбільшим донором державного бюджету України. Про це журналістам повідомив донецький міський голова Олександр Лук'янченко в Києві в четвер, 22 вересня.

«На сьогоднішній день місто Донецьк є найбільшим донором у державі за вкладом до державного бюджету ... Сьогодні - я тільки прийшов із засідання Верховної Ради - найбільші вилучення, серед усіх міст, включаючи місто Київ, йдуть з міста Донецька. Ось, в проекті на 2012 рік (вилучення становлять – Ред.) 1 млрд 23 млн тільки безпосередньо з міського бюджету» - заявив мер.

Нагадаємо, наприкінці 2010 року повідомлялося, що у 2011 році всі обласні бюджети виявились дотаційними. Найбільше бюджетних грошей мали отримати Луганська (671,2 млн), Львівська (664,5 млн), а також Донецька (652,1 млн) області.

При цьому повідомлялося, що Донецька область отримує 10,8 млрд гривень в рік з державного бюджету на виплату пенсій або шосту частину трансфертів, які бюджет повинен направляти в Пенсійний фонд, щоб забезпечити виплату пенсій.

Разом з тим найбільшими донорами бюджету назвали Київ, а також Донецьк та Дніпропетровськ. Найдотаційнішим містом України залишалася Макіївка.

схожі новини