Новини 2011-09-23 15:27

У Януковича заявляють, що він і не планував зустріч з Саркозі

Президент Франції Ніколя Саркозі не відмовився зустрічатися з Віктором Януковичем. Про це йдеться у коментарі постійного представника України при ООН Юрія Сергеєва, поширеному прес-службою президента.

"Повідомлення про те, що планувалася зустріч із президентом Франції Ніколя Саркозі не відповідає дійсності. Цієї зустрічі не було в планах президента України Віктора Януковича", - заявив він.

За словами Сергеєва, Янукович провів "низку важливих зустрічей різного рівня, у тому числі і з міністром закордонних справ Франції Аленом Жюппе".

"Навіть із такої протокольної події деякі ЗМІ роблять непрофесійні висновки і вигадують "скандальні" новини", - заявив він.

"Рамки міжнародних форумів такого масштабу дозволяють проводити незаплановані зустрічі будь з ким будь-якого рівня. Такі зустрічі проводяться з метою підтримати динаміку двосторонніх відносин та "звірити годинники" майбутніх візитів", - додав Сергеєв.

Як відомо, за інформацією "Української правди", Саркозі відмовився від зустрічі з Віктором Януковичем у Нью-Йорку під час Генасамблеї ООН.

Натомість на зустріч з Януковичем замість Саркозі Франція відрядила міністра закордонних справ Алена Жюппе.

схожі новини