Новини 15:53

Попов вирішив «озброїтися» наукою для боротьби з корупцією в Києві

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав розпорядження про створення робочої групи з розробки проекту програми щодо запобігання та протидію корупції у Києві. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

До групи увійшли представники структурних підрозділів міськадміністрації Києва, науковці та громадськість. Які саме науковці та представники громадськості створюватимуть програму, прес-служба КМДА наразі не кокретизує

Вони мають розробити комплексний і системний підхід щодо боротьби та профілактики корупції.

До 15 жовтня профільні управління Київської міської державної адміністрації, районні держадміністрації мають подати свої пропозиції до проекту антикорупційної програми.

Як повідомлялось, нещодавно президент Віктор Янукович заявив, що корупція знищує будь-які реформи, які проводяться в Україні.

За словами Януковича, він «оголосив війну корупції, і у цій війні не буде своїх і чужих, і хто ще не зрозумів, відчує, як-то кажуть, на власній шкурі».

Раніше Янукович заявляв, що у кишенях чиновників осідають 10–15% коштів державного бюджету, які витрачаються у сфері держзакупівель. 

Нагадаємо, як свідчать результати соціологічних досліджень, вимагання хабарів в Україні 2011 року зросло і повернулось до рівня 2007 року (25,8% у 2011році та 25,6% у 2007-му), попри те, що 2009-го воно скоротилось до 22,1%.

Водночас  у те, що нинішня влада насправді хоче побороти корупцію, вірять не більше 17% населення.

схожі новини