Новини 2011-09-29 13:25

Податківці зібрали з підприємців майже удвічі більше податків, ніж торік

За вісім місяців поточного року представники оптової і роздрібної торгівлі сплатили в 1,8 рази більше податків до Державного бюджету, ніж торік. Таким чином бюджет додатково отримав 8,6 млрд гривень. Про це повідомив заступник Голови ДПС України Олександр Клименко.

За його словами, зростання фіксується і в ряді інших галузей економіки.

«Наприклад, подібний показник зростання спостерігається і в добувній промисловості. Цими підприємствами сплачено до бюджету 20,4 млрд грн. Це -на 8,7 млрд грн більше минулого року», - зазначив Клименко.

У півтора рази зросли надходження від виробництва електроенергії, газу та води, додатково отримано 3,4 млрд грн.

Будівельники збільшили сплату податків в 1,6 рази, або на 1,3 млрд грн, а підприємства обробної промисловості -в 1,3 рази, додатково отримано 8,2 млрд гривень.

Загалом, у січні-серпні 2011 року по платежах, які контролюються органами ДПС України, до Державного бюджету надійшло 127,2 млрд грн. Це в 1,5 рази (44,3 млрд грн) перевищує фактичний показник за відповідний період минулого року.

Нагадаємо, у січні Держподаткова повідомляла, що за підсумками роботи за 2010 рік перевиконала план за надходженнями до загального фонду державного бюджету на 1,5%.

схожі новини