Новини 2011-10-12 17:40

Опозиція починає акцію «Україна проти Януковича!»

Політична партія «Фронт Змін» ініціює всеукраїнську акцію «Україна проти Януковича!» Про початок акції оголосив на прес-конференції 12 жовтня в Києві лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що вирок колишньому екс-прем’єру України Юлії Тимошенко став апогеєм дій сьогоднішньої влади, яка почала з неконституційної зміни Конституції України, неконституційного формування коаліції у Верховній Раді. Ця влада віддала частину території України іншій державі, закрила школи, ліквідувала лікарні, продовжила пенсійний вік, знищила підприємництво.

«Акція «Україна проти Януковича!» - це перший крок, який мають зробити українці: висловити свою позицію по відношенню до чинного президента. Я прошу українців подолати страх. Я звертаюсь до українців із закликом: не бійтеся, скажіть «НІ» цьому президенту. Скажіть президенту правду про те, що було зроблено ним і його владою за останніх два роки», - підкреслив Яценюк.

Він повідомив, що акція триватиме в усіх регіонах України. На головних вулицях, площах міст всі громадяни зможуть прийти до наметів акції і поставити свій підпис під зверненням до президента, яке закінчується словами «Я голосую ПРОТИ Вас!»

Лідер «Фронту Змін» закликав усі опозиційні сили приєднатися до акції.

Нагадаємо, 11 жовтня Юлія Тимошенко була визнана винною у перевищенні службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією у 2009 році та засуджена до 7 років ув’язнення без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років.

Світова спільнота засудила таке рішення українського суду і застерігла, що вирок може завадити інтеграції України до міжнароднних організацій.