Новини 2011-10-18 16:59

Губернатор Київщини хоче, щоб всі депутати були такими, як власник Межигір’я

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк дуже задоволений роботою голови комісії з питань капітального будівництва, архітектури та інфраструктури Павла Литовченко, який керує фірмою «Танталіт», що фактично розпоряджається «Межигір'ям». Про це Присяжнюк сказав в інтерв'ю «Главкому».

Присяжнюк запевняє, що його не цікавить, «хто там (у «Межигір'ї». - Ред.) власник, і що до чого».

«Про Павла Литовченко, я вам скажу: дай Бог, щоб всі були такі депутати. Нормальний хлопець - такий же, як ви. Активний, займає активну позицію, багато вирішує для області, як депутат виїжджає в регіони. Було б хоча б пара десятків таких депутатів, я із задоволенням би працював з ними, бо вони на сьогоднішній день знають, в які кабінети стукати, і багато допомагають для розвитку області », - зазначив губернатор.

Як повідомлялось, крім того що Литовченко є співзасновником фірми «Танталіт», він також є співзасновником компанії ТОВ «Центравіа», у якої президент Віктор Янукович орендує вертоліт AgustaWestland - 139 італійсько-американського виробництва. Вартість оренди гвинтокрила обійдеться держбюджету 2011 року 7,5 млн. грн.

Нагадаємо, наприкінці серпня Державне авіаційне підприємство «Україна» Державного управління справами уклало угоду з ТОВ «Центравіа» на послуги по залученню повітряного судна «Falcon 900» бортовий номер UR-CRD з екіпажами для авіаперевезень президента. Вартість угоди склала 8 млн грн.

Читайте також: Хто ви, mr. Yanukovych?