Новини 2011-10-18 17:24

Львівська облрада закликає сказати Януковичу: "Досить!"

Львівська обласна рада звернулася до українського народу із закликом виступити проти президента Віктора Януковича в межах акції «Україна проти Януковича».

У зверненні, яке ініціював на сесії Львівської обласної ради 18 жовтня голова фракції «Фронт змін» Степан Кубів, вказується, що українська влада розпочала своє правління з неконституційної зміни основного закону, неконституційного формування коаліції у Верховній Раді, віддала частину території України іншій державі, закрила школи, ліквідувала лікарні, продовжила пенсійний вік, знищила підприємництво, а також вдалася до політичного переслідування і ув’язнення політичних опонентів.

«Немає жодного сумніву в тому, що влада на цьому не зупиниться, якщо ми не скажемо: ні, стоп диктатурі, досить», - йдеться у заяві.

Депутати Львівської облради звернулися до українців із закликом «подолати страх та висловити свій протест».

«Звертаємось також до всіх опозиційних політичних сил, громадських організацій, ініціативних та небайдужих громадян приєднатись до проведення акції та її активну підтримку… всенародним волевиявленням ми повинні доказати, що люди боротимуться за себе, що це не просто політична боротьба 2-3 політиків. Це - боротьба мільйонів українців за своє майбутнє, за Україну в якій вони хочуть жити. Звертаємось також до рад всіх рівнів та представлених в них депутатів з закликом поширити звернення та підтримати його абсолютною більшістю на найближчих сесіях», - йдеться в зверненні.

За підтримку звернення проголосувало 70 депутатів.

Нагадаємо, політична партія «Фронт змін» ініціювала всеукраїнську акцію «Україна проти Януковича!», до якої закликала приєднатися всі опозиційні сили. В межах цієї акції 15 жовтня розпочато всеукраїнську акцію зі збору підписів проти Віктора Януковича. За два дні на Львівщині вже зібрано понад 11 тисяч підписів.

Як відомо, сьогодні Івано-Франківська обласна рада на позачерговій сесії прийняла звернення до президента Віктора Януковича із закликом сприяти звільненню колишнього прем'єр-міністра, лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Таке ж звернення прийняла Хмельницька міськрада.

схожі новини