Новини 2011-11-07 09:04

Рейтинг партії Путіна і Мєдвєдєва впав до історичного мінімуму

Реальний рейтинг партії «Єдіная Россія», до якої належать президент РФ Дмітрій Мєдвєдєв і прем’єр-міністр Владімір Путін, впав до історичного мінімуму.

Про це пише журнал "The New Times", з посиланням на закрите дослідження соціологів, яке отримало керівництво партії влади. За інформацією видання, зараз в деяких російських регіонах партію влади підтримують не більше 20-22% виборців.

Про зниження популярності "єдіноросів" говорить і той факт, що партія вирішила брати участь в передвиборних політичних дебатах, вважає незалежний політолог Дмітрій Орешкін. Проте, на його думку, такий крок принесе "Єдиній Росії" більше шкоди, ніж користі.

У ситуації, що склалася, як пише "The New Times", і Владімір Путін і Дмітрій Мєдвєдєв за декілька тижнів до виборів в Держдуму візьмуть участь в декількох агітаційних заходах. Одне з них - серія концертів, де головним виступить прем'єр. Її готує скандально відомий фонд "Федерація".

Нагадаємо, наприкінці вересня на з'їзді «Єдиної Росії» Мєдвєдєв запропонував Владіміру Путіну балотуватися в президенти і заявив, що сам піде працювати в уряд.

Своє рішення не балотуватися на другий термін Мєдвєдєв пояснив тим, що прем'єр- Путін - найавторитетніший політик країни, і його рейтинг «трохи вищий».

схожі новини