Новини 2011-11-17 18:14

Дружину бізнес-партнера Лазаренка відпустили під підписку

Дружину колишнього бізнес-партнера Павла Лазаренка Ізабеллу Кириченко було відпущено на підписку про невиїзд. Цю інформацію підтвердив адвокат Кириченко Денис Бугай.

За його словами, слідчий ухвалив таке рішення у зв'язку зі станом здоров'я Кириченко.

На питання, чи не є справжньою причиною звільнення початок можливої ​​співпраці з українською владою її чоловіка - Петра Кириченка, Бугай відповів: "Офіційна позиція слідства - поганий стан здоров'я. Але кожна медаль має дві сторони".

Адвокат відмовилася коментувати інформацію про те, що Ізабелла Кириченко перебуває під охороною співробітників СБУ.

Нагадаємо, Генпрокуратура затримала дружину Кириченко Ізабеллу у вересні цього року. Будучи близько 10 років громадянкою США, вона приїхала до України, щоб за дорученням продати квартиру, оформлену на чоловіка, але виявилося, що ця квартира знаходиться під арештом. Суд арештував її на два місяці.

Партія ВО "Батьківщина" заявляла, що силові структури шантажують Петра Кириченка з метою дачі ним свідчень проти Юлії Тимошенко щодо фінансування її оточенням вбивства народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році.

Раніше Шевченківський райсуд дозволив провести обшук житла Ізабелли Кириченко. Таке рішення прийняв суд в рамках справи щодо Тимошенко.

Суд дав добро СБУ на обшук, "оскільки є фактичні дані, що за місцем реєстрації та фактичного проживання знаходяться предмети і документи, які підтверджують лобіювання Лазаренком діяльності Єдиних Енергетичних Систем України та особистих інтересів Юлії Тимошенко".

Петро Кириченко у 1990-х роках був бізнес-партнером Лазаренка, який зараз відбуває у США покарання за відмивання грошей. Лазаренко був близьким другом сім'ї Кириченка і хресним батьком його внучки.

схожі новини