Новини 2011-11-22 16:59

Партія Гриценка вийшла з Комітету опору диктатурі

Партія «Громадянська позиція» вирішила вийти з об'єднання опозиційних партій «Комітет опору диктатурі». Про це повідомив лідер партії, депутат від фракції НУ-НС Анатолій Гриценко.

«Сьогодні пройшло засідання ради партії «Громадянська позиція», на якому одноголосно було ухвалено рішення про вихід «Громадянської позиції» з «Комітету опору диктатурі», - заявив він.

Зі слів Гриценка, причиною прийняття такого рішення стала підтримка окремими опозиційними партіями, що входять в об'єднання, дій влади.

«Окремі опозиційні партії вирішили відкрито загравати з діючою владою, з Банковою, синхронно із владою голосувати за ключові законопроекти, забули й про опір і про погрозу диктатурі», - зазначив він.

При цьому Гриценко додав, що його політсила готова продовжувати співробітництво з тими опозиційними партіями, які не співробітничають із владою, але відмовився назвати їх.

Нагадаємо, раніше Гриценко заявив про неефективність «Комітету опору диктатурі». Він розкритикував окремих опозиціонерів за підтримку нового закону про парламентські вибори.

Раніше партія «Свобода» заявила про можливий вихід з Комітету опору диктатурі у зв'язку з голосуванням частини опозиційних депутатів Верховної Ради за новий закон про парламентські вибори.

«Комітет опору диктатурі» було створено 8 серпня.

У його склад увійшли: Європейська партія, Партія захисників вітчизни, партія «Народна Самооборона», «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», «Реформи й порядок», «Громадянська позиція», «Наша Україна», «Народний рух України»і «Фронт змін», «Всеукраїнське об'єднання «Свобода»і Українська соціал-демократична партія.

схожі новини