Новини 2011-12-02 19:34

Яценюк вирішив, що влада влаштовує йому провокації, щоб не псувати свій імідж

Напередодні загальнонаціонального мітингу «Україна проти Януковича» влада нарощує обсяги провокацій довкола цієї події. Про це йдеться у заяві прес-служби партії «Фронт Змін».

«Активісти партії зафіксували десятки випадків, коли по Києву розвішуються оголошення про виплату грошей за відвідини мітингу на Михайлівській площі. Потенційним учасникам нібито платної акції розсилають СМСки. Оголошення розміщуються навіть на сайтах з працевлаштування у мережі Інтернет», - йдеться у заяві.

На брифінгу з приводу організації мітингу лідер партії Арсеній Яценюк заявив: «Влада не може зірвати мітинг, бо не хоче зіпсувати свій імідж у очах європейських демократій. Михайлівська площа розташована між готелями «Інтерконтиненталь» і «Хаятт», в яких мешкають чисельні міжнародні делегації - учасники жеребкування УЄФА та зарубіжні журналісти. У суботу вранці всі VIP-гості будуть виїжджати з готелів. Влада навряд чи наважиться розганяти мітинг під прискіпливими телеоб’єктивами міжнародних мас-медіа і неупереджених спостерігачів за-за кордону».

Яценюк впевнений, що саме тому влада намагається дискредитувати, саботувати і зганьбити мітинг «Україна проти Януковича». Саме на це спрямовані провокації зі запрошеннями людей на акцію за гроші.

«Фронт Змін» попереджає, що не збирає на акцію на Михайлівській площі за гроші, а лише за покликом душі.

«Усю відповідальність за брудну провокацію із оголошеннями про платний мітинг ми покладаємо на її організаторів», - йдеться у заяві.

Як повідомлялось, Київська міська державна адміністрація вирішила не забороняти через суд масові заходи 3 грудня, проведення яких в центральній частині столиці з нагоди річниці референдуму про незалежність запланували партія «Фронт змін» і громадська організація «Рух «Народна ініціатива».

Нагадаємо, раніше Київміськадміністрація не раз зверталася до суду з проханням заборонити масові заходи в центрі Києва.

Як відомо, 1 грудня Україна відзначила 20 річницю Всеукраїнського референдуму про незалежність, на якому громадяни підтримали Акт про державну незалежність України.

схожі новини