Новини 2011-12-03 13:24

Яценюк передав Януковичу "красиво оформлену" резолюцію з вимогою піти у відставку

Прихильники партії "Фронт змін" встановили біля будівлі Адміністрації Президента стенд з вимогою проведення позачергових президентських виборів.

Після завершення мітингу на Михайлівській площі близько 150 його учасників на чолі з депутатом Верховної Ради, лідером "Фронту змін" Арсенієм Яценюком вирушили до Адміністрації.

З Яценюком на Банкову вирушили також народні депутати Леся Оробець, Роман Зварич, Володимир Яворівський, Олександр Турчинов, Геннадій Москаль та інші.

Підійшовши до будівлі Адміністрації, вони встановили невеликий стенд, на якому розмістили резолюцію мітингу, головною вимогою якої є проведення позачергових виборів.

Біля стенда вони поклали 3 червоні гвоздики.

Прихильники "Фронту змін" вважають, що президент Віктор Янукович проводить антинародну політику, тому повинен піти з посади глави держави.

"Я думаю, Віктору Федоровичу передадуть (цю резолюцію) - так красиво оформлено. Навіть якщо його (стенд) звідси заберуть, то про нього дуже добре знають... Це не просто резолюція мітингу, це воля мільйонів українців", - сказав Яценюк журналістам під Адміністрацією.

Лідер партії ще трохи поспілкувався зі своїми прихильниками, після чого всі розійшлися.

Разом з тим, на Михайлівській площі залишилося близько 2 тисяч осіб, які слухають виступи артистів на сцені.

Як повідомлялося, на сьогоднішній мітинг в рамках акції "Україна проти Януковича" з вимогою відставки президента на Михайлівській площі в Києві зібралося близько 5 тисяч людей.