Новини 2011-12-05 13:59

Мєдвєдєв прогнозує, що новий парламент РФ буде більш веселим і енергійним

Президент РФ Дмітрій Мєдвєдєв сподівається, що за результатами виборів до Держдуми буде сформований більш енергійний і, як він висловився, більш веселий парламент.

"Те, що буде у нас більш веселий парламент, мене радує. Ми всі розуміємо, що тільки в суперечці народжується істина, ні в кого немає монополії на правду, на формулювання абсолютно правильних підходів", - заявив Мєдвєдєв у ході зустрічі в понеділок в Горках з членами Громадського комітету своїх прихильників.

Як підкреслив президент, "коли люди починають сперечатися, це, як правило, закінчується підготовкою більш збалансованого варіанту рішення".

"Тому більш веселий, більш енергійний парламент - це, я думаю, на користь країні. Сподіваюся, так і буде", - вважає Мєдвєдєв.

На думку російського президента, результати "Єдиної Росії" на виборах до Держдуми - це проекція роботи влади за останні роки.

"Я вважав і вважаю, що "Єдина Росія" виступила гідно, це закономірний результат розвитку партії за останні роки з усіма її досягненнями і з усіма недоліками", - підкреслив Мєдвєдєв.

"Це, власне кажучи, проекція роботи влади за останній період", - вважає він.

Нагадаємо, за результатами підрахунку приблизно 96% протоколів "єдинороси" втрачають конституційну більшість. Так, у Держдуму Російської Федерації проходять чотири політичні партії: "Єдина Росія", Комуністична партія, "Справедлива Росія" і Ліберально-демократична партія Росії.

Не очікуючи на остаточний підрахунок голосів, Мєдвєдєв у штабі «Єдиної Росії», куди приїхав разом з прем'єр-міністром Владіміром Путіним, заявив, що партії доведеться вступати в коаліційні блокові угоди з іншими фракціями.

Зазначимо, 2 грудня прем'єр Путін закликав росіян прийти на вибори 4 грудня й не допустити трансформації Держдуми РФ на цирк, як у деяких сусідніх країнах.