Новини 2012-01-12 09:46

У Вінниці затримали посадовця на хабарі у 1,6 млн гривень

Співробітники міліції 10 січня затримали голову вінницької обласної організації Товариства сприяння обороні (колишня ДОСААФ) Василя Осипчука за підозрою в одержанні хабара в 1,6 млн гривень. Про це повідомив представник управління Міністерства внутрішніх справ у Вінницькій області.

З його слів, Осипчука затримали співробітники державної служби боротьби з економічними злочинами УМВД в області.

Правоохоронці встановили, що затриманий вимагав від підприємця 1,6 млн гривень хабара за сприяння в реалізації йому недобудованого об'єкта і земельної ділянки площею 6 га в Хмільнику (Вінницька область), які були в розпорядженні оболорганізації Товариства.

Підозрюваного було затримано біля власного автомобіля поблизу приміщення приватного нотаріуса, де було укладено договір продажу недобудованого об'єкта нерухомості.

При цьому гроші, позначені написом «хабар», нанесеним ультрафіолетовою фарбою, було виявлено в багажнику автомобіля Осипчука.

За цим фактом прокуратура Вінницької області порушила справу за ч.4 ст.368 (одержання хабара посадовою особою, що займає відповідальне становище) Кримінального кодексу.

Ведеться слідство.

Товариство сприяння обороні є всеукраїнським громадським добровільним оборонно-патріотичним і спортивно-технічним об'єднанням.

Нагадаємо, у Донецьку за хабарництво затримали начальника головного управління агропромислового розвитку Донецької обласної державної адміністрації Івана Пащенка.