Новини 19:16

Антимонопольний комітет оштрафував бензинові підприємства Коломойського

Полтавське обласне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало трьох нафтотрейдерів на загальну суму 326,4 тис. гривень за антиконкурентні погоджені дії, які призвели до перекручування результатів тендерів. Про це сказано у повідомленні обласного відділення АМКУ.

Оштрафовано підприємства "Кременчукнафтопродукт Груп" (Кременчук), "Авіас" (Дніпропетровськ) і "Торговий дім "Кременчукнафтопродуктсервіс" (Кременчук).

За даними АМКУ, вони погодили свої дії під час участі в тендерах на закупівлю рідких продуктів нафтопереробки.

Замовником нафтопродуктів виступили виконком Автозаводської райради Кременчука Полтавської області, 2-а міськлікарня Кременчука, департамент праці та соцзахисту населення Кременчуцького міськвиконкому, Крюківська райрада Кременчука, Комсомольська міська лікарня Полтавської області, ВАТ "Комсомольське АТП 15 347" і Кременчуцький міськвиконком.

За даними АМКУ, через дії нафтотрейдерів, конкуренції між учасниками торгів не було: право на укладання угоди одержав "Кременчукнафтопродукт Груп" не на конкурентній основі.

Відділення АМКУ зобов'язало відповідачів сплатити штраф до державного бюджету.

Нагадаємо, "Авіас", "Кременчукнафтопродукт Груп" і "Торговий дім "Кременчукнафтопродуктсервіс" займаються оптовою та роздрібною торгівлею нафтопродуктами і контролюються групою Приватбанку.

Нагадаємо, 22 березня АМКУ вирішив оштрафувати ПП «Окко-Нафтопродукт», ТОВ «Континент Нафто Трейд» і ТОВ «Альянс Холдинг» на суму 150 млн грн за завищення цін на бензин.

схожі новини