Новини 15:54

Голова ПАРЄ: санкції - це констатація поразки

Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Жан-Клод Міньйон сподівається, що Україна висловить повагу до резолюції, за яку проголосувало ПАРЄ. Про це він сказав у Страсбургу в інтерв’ю українським журналістам.

Жан-Клод Міньйон відзначив, що не є прихильником застосування санкцій до країн. «Ви знаєте, я є супротивником самого принципу санкцій. Санкція в моєму розумінні — це констатація поразки. Це доказ того, що парламентська демократія не спрацювала», - сказав він. І додав, що це є також доказом і того, що країни, які потраплять під санкції, не виконують своїх зобов’язань.

«Я далі маю надію, що в Україні достатньо відповідальних людей, і що держава висловить повагу до резолюції, за яку проголосувало ПАРЄ. Це — в наших спільних інтересах», - заявив він.

Голова ПАРЄ наголосив, що чим більше Україна зволікатиме з виконанням тих вимог, за які вже багато разів голосували в Страсбурзі, тим більше вона зачиниться в ізоляції, «яку вона сама собі й створює, і з якої буде дедалі важче вийти». «Я впевнений, що рішення буде знайдено», - додав він. 

Повний текст інтерв’ю читайте тут.