Новини 21:45

Саркозі звинувачують у витраті 39 тисяч євро на перевезення сина з Одеси

Президент Франції Ніколя Саркозі витратив кошти платників податків у розмірі 39 тисяч євро на доставку хворого сина з України до Франції. Про це повідомила 1 лютого французька газета "Канар аншене".

Минулого тижня 26-річний ді-джей П'єр Саркозі, відомий також під псевдонімом DJ Mosay, прибув до Одеси для виступу в одному з елітних ресторанів міста на закритому заході.

Проте за годину до виступу йому стало погано, і він був доставлений в лікарню Одеси. Згодом Саркозі-молодшого доставили додому на реактивному літаку "Фалькон 50", призначеному для перевезення президента і міністрів.

Видання зазначає, що лайнер може використовуватися як виняток простими людьми "в інтересах суспільства", однак журналісти сумніваються в тому, що даний випадок потрапляє під цю категорію.

За інформацією газети, сім годин перельоту сина обійшлися Саркозі в 39,2 тис євро. Раніше в прес-службі президента повідомили, що Саркозі особисто сплатив всі пов'язані з перельотом витрати.

Скандал розгорівся в розпал передвиборної гонки у Франції, в ході якої рейтинг Саркозі неухильно падає, поступаючись показникам популярності його основного суперника соціаліста Франсуа Олланд.