Новини 2012-02-08 08:33

Еx.ua заперечує співпрацю з МВС

Файлообмінник Еx.ua заперечує намір передати міліції IP-адреси комп'ютерів тих користувачів, які завантажували на Еx.ua контрафактну продукцію. Про це сказано у повідомленні адміністрації Еx.ua, розміщеному в соціальній мережі Facebook.

«Комусь вигідно масово поширювати неправдиву інформацію у ЗМІ; навіть спам-боти були задіяні в цій акції. Друзі, не піддавайтеся на провокаційну інформацію, що активно підхопила велика кількість ЗМІ. Розповсюджувана інформація не відповідає дійсності», - зазначається у повідомленні.

До повідомлення додано знімок екрана (скриншот) зі списком повідомлень у соціальній мережі Twitter, в яких йдеться про обіцянку Еx.ua передати міліції IP-адреси всіх користувачів-піратів.

Нагадаємо, 7 лютого начальник прес-служби МВС Володимир Поліщук в інтерв'ю каналу TBi повідомив, що представники Еx.ua погодилися допомогти знайти осіб, які завантажували на їх сайт контрафактну продукцію.

«(6 лютого) у мене були представник компанії Еx.ua та адвокат їх фірми, а також представник асоціації IT-технологій... Вони сказали, що згодні нам допомогти, вказати, на яких серверах може перебувати ця інформація, про IP-адреси цих несумлінних користувачів, щоб ми скоріше повернули їм сервери», - сказав Поліщук.

За його словами, міліція активно веде слідство й вже має деяку інформацію про користувачів-піратів.

Як відомо, 31 січня за заявкою міліції доменне ім'я Еx.ua було заблоковано.

Підставою послужило рішення суду в межах розслідування кримінальної справи про порушення авторських прав.

Однак пізніше, після хакерських атак на сайти низки державних органів, у тому числі на сайт МВС, міліція відкликала зазначену заявку.

У ніч на 3 лютого файлообмінник Еx.ua частково поновив свою роботу.

Еx.ua («Експрес файли») - сервіс обміну інформацією.

схожі новини