Новини 2012-02-20 12:04

Перинатальний центр, який відкрив Янукович у Кіровограді, одразу закрили

Відкритий наприкінці січня президентом Віктором Януковичем перинатальний центр у Кіровограді закритий для технічних випробувань і налагодження апаратури. Про це в коментарі Тижню повідомила заступник начальника з питань охорони материнства і дитинства управління охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації Антоніна Кодрул.

«Так, президент відкрив, все нормально, слава Богу.  Але ж нам потрібно точно знати, що все нормально, тому проводимо перевірки», - пояснила Кодрул закриття центру.  За її словами, нині проводять технічні випробовування вентиляції, налагодження апаратури.

«Пацієнтів поки ще немає. Нічого такого страшного і крамольного в перевірках немає. Було, наші медсестри трохи навчалися на новій апаратурі працювати. Розумієте ж, вона нова, японська, потрібен час», - пояснила чиновник.

У свою чергу, Антоніна Кодрул повідомила, що кадрових питань у лікарні немає.

Вона назвала такою, що не відповідає дійсності інформацію про те, що у перинатальному центрі залишаються вакантними посади хірурга і дитячого анестезіолога. «Хірург в перинатальному центрі зовсім непотрібний, він навіть до штату не був введений. Щодо анестезіологів, у нас вони є», - повідомила Кодрук.

Нагадаємо, за інформацією порталу «Рідна країна», перинатальний центр закрили до 20 березня одразу після відкриття. Одна з причин - ремонтні роботи та дефіцит кадрів. Закрема, не заповнені вакансії дитячого анестезіолога і хірурга. 

Раніше, керівник Кіровоградського обласного перинатального центру Тетяна Мітєва розповіла, що новий заклад щороку може приймати 2,5 тис. породіль, зокрема, жінок з найскладнішими патологіями. За її словами, пологові палати Центру оснащені найкращим сучасним обладнанням, аналогів якому немає в Україні. Мітєва додала, що на технічній базі закладу вчитимуться працювати з новим обладнанням медики з усіх регіонів України, ідеться в повідомленні, розміщеному на сайті президента України.

схожі новини