Новини 2012-02-20 16:25

У Кіровограді пояснили, чому не працює відкритий Януковичем перинатальний центр

Кіровоградський перинатальний центр, відкритий Президентом Віктором Януковичем 31 січня, повноцінно запрацює з цього тижня. Про це під час апаратної наради в облдержадміністрації заявив заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко.

Чиновник прокоментував інформацію ЗМІ про те, що урочисто відкритий Президентом Центр закрили до 20 березня. «Ми не можемо приймати дітей, не перевіривши обладнання. Але інформація про неготовність перинатального центру – безпідставна. Є розуміння, хто й навіщо це робить, але потрібно на це реагувати» , - заявив Ніколаєнко.

Він зазначив, що керівництво обласної лікарні, на базі якої розташований перинатальний центр, не доопрацювало питання з фінансуванням закладу.

«Організаційні висновки вже зроблено. На сесії обласної ради 17 лютого депутати переглянули бюджет і внесли необхідні доповнення, а головний лікар обласної лікарні звільнений із займаної посади. Можу заявити, що центр повноцінно працюватиме з цього тижня», - наголосив віце-губернатор.

Нагадаємо, за інформацією зМІ,  перинатальний центр закрили до 20 березня одразу після відкриття. Одна з причин - ремонтні роботи та дефіцит кадрів. Закрема, не заповнені вакансії дитячого анестезіолога і хірурга.

Як повідомили Тижню в облдержадміністрації, перинатальний центр закритий для технічних випробувань і налагодження апаратури. Окрім того, в ОДА спростували інформацію про відсутність дитячого анестезіолога і хірурга.

схожі новини