Новини 08:59

Міліція Полтави затримала безробітного за поширення порнографії через файлообмінник

Співробітники міліції затримали 26-річного жителя Полтави за підозрою в незаконному поширенні порнографічної відеопродукції через локальний міський файлообмінник. Про це Українським Новинам повідомив начальник відділу зі зв'язків із громадськістю Управління МВС у Полтавській області Юрій Сулаєв.

Затриманого підозрюють в тому, що він поширював порнографічне відео в мережі зі свого комп'ютера протягом 2010-2011 років.

За фактом поширення порнографії порушено справу за ч. 2 ст. 301 Кримінального кодексу (поширення порнографічних предметів).

Сулаєв пояснив, що це ж не перше таке затримання в Полтаві людей, які в локальній мережі Полтави поширюють порнографічну продукцію, обмінюються нею на місцевому рівні.

"До ex.ua вона не має абсолютно ніякого відношення", - підкреслив начальник прес-служби міліції Полтавської області.

З його слів, мова йде про файлообмінник одного з місцевих полтавських провайдерів.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що міліція затримала жителя Полтави за підозрою у поширенні порнопродукції через файлообмінник ex.ua. 

Нагадаємо також, що 31 січня за заявкою міліції доменне ім'я ex.ua було заблоковано. Підставою слугувало рішення суду в рамках розслідування кримінальної справи про порушення авторських прав.

Однак пізніше, після хакерських атак на сайти низки державних органів, у тому числі на сайт МВС, міліція відкликала зазначену заявку.

У ніч на 3 лютого файлообмінник Еx.ua частково поновив свою роботу.

схожі новини