Новини 2012-02-21 12:04

Янукович доручив Богатирьовій розібратися з перинатальним центром у Кіровограді

Президент Віктор Янукович доручив віце-прем'єр-міністру, міністру охорони здоров'я Раїсі Богатирьовій перевірити роботу перинатального центру, який було недавно відкрито в Кіровограді. Про це Янукович сказав на засіданні Ради регіонів.

"Я, Раїсо Василівно, просив би вас, щоб ви розібралися, що там сталося", - сказав Президент.

Він зазначив, що здивований тим, що преса розкритикувала відкриття центру.

"Я хотів би знати: це дійсно так чи ні, і почути сьогодні, що падає штукатурка, все руйнується, що перинатальный центр - профанація", - сказав Янукович.

Він сказав, що хоче знати правду, і якщо інформація в пресі виявиться правдивою, то винні повинні бути покарані.

Янукович назвав головною проблемою у проведенні реформ те, що поки що громадяни не відчувають істотного їхнього впливу на якість життя.

Зокрема він зазначив, що в результаті реформи охорони здоров'я люди очікують одержання якісної медичної допомоги.

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ,  перинатальний центр закрили до 20 березня одразу після відкриття. Одна з причин - ремонтні роботи та дефіцит кадрів. Зокрема, не заповнені вакансії дитячого анестезіолога і хірурга.

Як повідомили Тижню в облдержадміністрації, перинатальний центр закритий для технічних випробувань і налагодження апаратури. Окрім того, в ОДА спростували інформацію про відсутність дитячого анестезіолога і хірурга.

Крім того, заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко заявив, що керівництво обласної лікарні, на базі якої розташований перинатальний центр, не доопрацювало питання з фінансуванням закладу.

схожі новини