Новини 2012-02-23 14:35

Азаров переконує, що з перинатальним центром у Кіровограді все нормально

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє, що перинатальний центр у Кіровограді знаходиться в нормальному стані. Про це він сказав журналістам в Житомирській області.

Він зазначив, що нещодавно президент Віктор Янукович відвідав цей перинатальний центр.

"Порадіти б (його відкриттю - ред.), так ні ж - з'являється інформація, що центр не готовий, штукатурка сиплеться, стіни обвалюються, нічого там не готове. Хто з кореспондентів взяв собі на совість цей бруд? Президент був обурений, мені це висказав", - розповів Азаров.

Він підкреслив, що вже наступного дня після доручення президента в Кіровоград поїхала віце-прем'єр-міністр, міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова, якій було поставлено завдання перевірити інформацію, що з'явилася у ЗМІ.

"Я поставив завдання облазити все - від підвалу, до горища. Приїхали, доповіли: 1 березня пацієнти почнуть одержувати медичну допомогу за графіком, як це й було заплановано. Нічого це (інформація про непридатний стан центру - ред.) не відповідає дійсності", - сказав Азаров.

Прем'єр назвав негідниками тих, хто поширює неправдиву, за його даними, інформацію про стан перинатального центру, закликавши журналістів озвучити прізвища тих, хто її поширив.

Нагадаємо, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами відкрило перинатальний центр у Кіровограді. Центр було відкрито в присутності Януковича, який відвідав Кіровоград з робочою поїздкою.

Як повідомили Тижню в Кіровоградській облдержадміністрації, пацієнтів у перинатальному центрі наразі немає, оскільки проводяться тестування обладнення. 21 лютого Янукович доручив віце-прем'єру Раїсі Богатирьовій перевірити поширену в ЗМІ інформацію про роботу перинатального центру в Кіровограді.

схожі новини