Новини 2012-02-27 20:55

Перинатальний центр в Кіровограді прийняв перших пацієнтів

Кіровоградський обласний перинатальний центр прийняв перших пацієнток. Про це на апаратній нараді повідомив голова облдержадміністрації Сергій Ларін.

«На сьогодні в перинатальному центрі є перші пацієнтки. Вони вранці вже поснідали», – сказав губернатор. Він зазначив, що обласна влада не омине увагою першого малюка, народженого в центрі, та привітає породіллю подарунками.

«Я хотів би поставити крапку в ситуації навколо перинатального центру. Заклад працює в штатному режимі. А щоб не виникало спекуляцій на цій темі, слід чітко пояснити, що центр – це не звичайне пологове відділення, де може народжувати кожна вагітна, а заклад третього рівня для породіль, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям, різні патології. Тобто до центру потраплятимуть за направленням з лікарень», - наголосив Ларін.

Нагадаємо, 20 лютого Інтернет-видання поширили інформацію про те, що урочисто відкритий 31 січня 2012 року за участю президента України Віктора Януковича перинатальний центр у Кіровограді закрили до 20 березня. Серед причин закриття з посиланням на анонімних лікарів називались недоліки ремонту та технічного оснащення центру.

Як повідомили Тижню в ОДА, перинатальний центр мали відкрити до 1 березня.

схожі новини