Новини 2012-02-28 10:09

Міліція досі не повернула Eх.ua усі сервери

Сервери Eх.ua досі перебувають у міліції. Через це ресурс не може відновити файли в повному обсязі. Про це повідомив Артем Афян, керуючий партнер юридичної компанії «Юскутум», що представляє інтереси Eх.ua.

«До сих пір не прийнято остаточне рішення про те, що правоохоронці вилучили значно більше, ніж потрібно було для слідства», - заявив Афян.

«Сервери не повертають, слідство не поспішає, хоча ми навели свої доводи», - додав він.

«Слідство ведеться за конкретними матеріалами, воно не спрямоване на повний аналіз або аудит ресурсу. Крім того, за частиною контенту взагалі не може бути ніяких питань. Це ліцензійний контент, спеціально закуплений ресурсом, а також твори, створені користувачами», - розповів Афян.

За його словами, зараз Eх.ua відновив роботу на ресурсах системи безпеки. Про можливі терміни повернення серверів правоохоронці не повідомляють.

Нагадаємо, 31 січня за заявкою міліції доменне ім'я Еx.ua було заблоковано. Підставою послужило рішення суду в межах розслідування кримінальної справи про порушення авторських прав. Однак пізніше міліція відкликала зазначену заявку.

У ніч на  3 лютого файлообмінник Еx.ua частково поновив свою роботу. Тоді начальник прес-служби МВС Володимир Поліщук заявив, що міліція має намір перевіряти вилучені сервери файлообмінника Ex.ua на наявність контрафактної продукції протягом лютого-березня.

8 лютого у Міністерстві внутрішніх справ заявили, що в роботі слідчих оперативної групи з розслідування кримінальної справи стосовно Ex.ua були виявлені певні недоліки.

схожі новини